KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15763544
nr 1576 3544
Pastell
Hjlamar Grahn. Signerad, daterad 1917. Bildmått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 42x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:25:10
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr